BiL-NeT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiL-NeT

BiLişiM ve İnTeRnEt

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim....

YazarMesaj
Sultan_Lawgiver_Khan
Admin
Admin
Sultan_Lawgiver_Khan

Ruh Hali : 6
Rep Gücü : 258
Rep Puanı : 17

Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim.... Empty
MesajKonu: Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim....   Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim.... Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 2:10 pm

Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim.... Star3 Filmin video kesme biçme işlemini azda olsa yapabilirim.

Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim.... Star3 Biraz araştırırp yapımcı isimin yer aldığı introyu yapabilirim.

Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim.... Star3 Videoları bulabilirim(bunu velininde yapması lazım)

Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim.... Star3 Azda olsa Logo yapabilirim.

Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim.... Star3 Filmi yayınlayabilirim.

Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim.... Star3 İzlesenede sinama şeklinde de yayınlarım.

Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim.... Star3 Hepimizin çabasıyla reklamda yaparız.

Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim.... Star3 Grubu toplamaya çalışırım.Yani gruba yeni arakdaşlar katarbilirim.

Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim.... Icon_sunny Ancak biraz araştırma ve uğraşmayla yazı efektleri videoda yazı gibi deiğrelerinide yaparım diye düşünüyorum.
https://bil-net.forum.st

Ben Yunus Emre Buldan(admin,cesurafyonlu) yapabileceklerim....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Admin neden çok az kişi var????